02165990825
Genel Bilgiler

Ağva VİLLA MARİNA (JAKUZİLİ) rahat mimarisi ve konumuyla villa tatilinde en çok tercih edilen tatil imkanını sizlerle buluşturuyor. Size özel bu villanızda Ailenizle birlikte güzel bir tatil sizleri bekliyor. Geniş dış kullanım alanı ve iç yapısı ile bir viila tatilinden beklediğinizden daha fazlası. Geniş aileler ve kalabalık arkadaş grupları için ideal bir konaklama alternatifidir.

JAKUZİLİ Villa Konaklamanızda, Sadece Oda, Oda Kahvaltı ve Yarım Pansiyon alternatifleri bulunmaktadır.Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği ( Ağva Kapım Otelde verilir.) Her Cuma - Cumartesi Akşamları Kapım Otelde Canlı Müzik Bulunmaktadır. Belirtilen fiyatlar İndirimli Erken Rezervasyon Fiyatlarıdır. Erken Rezervasyon fiyatlarının geçerli olması için tutarın tamamının tahsil edilmesi gerekmektedir. Villaya Kahvaltı servisi istediğinizde Kişi Başı 200,00TL Kahvaltı ücretine ek Servis ücreti alınır.

Otelimizin Dilerseniz 3 Gecelik Avantajlı Paket Fiyatları bulunmaktadır. Lütfen sorunuz. 3 gece Paket fiyatlarımıza; 3 gece Konaklama  + Deniz Bisikleti Dâhildir.

İleri tarihli rezervasyonlarınız için dilerseniz. 300,00 TL Karşılığı İPTAL SİGORTASI satın alabilir. 72. Saat öncesine kadar kesintisiz İPTAL hakkı kazanabilirsiniz.

Ağva Bölgesinde Sadece kahvaltı rezervasyonunuz için, agvakahvalti.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ağva Ekstra aktivitelerimiz; Her cuma-cumartesi konaklayan misafirlerimize ücretsiz canlı müzik etkinliğimiz bulunmaktadır. ATV turumuz tek kişi 900₺ aynı ATV ye iki kişi biner ise 1000₺ dir. Deniz bisikleti etkinliğimiz 1 saat kadar sürmektedir, iki kişi fiyatı 500₺ dir. Ağva’da ilk elektrikli, özel soğutucu dolaplı ve müzik sistemli özel Katamaran turu yarım saat iki kişi 1200₺ dir.

İstanbul kent merkezine 90 km uzaklıktaki Ağva'ya özel araçla ulaşım 1,5 saat sürüyor. Toplu ulaşımı kullanarak gitmek isteyenlerin yolculuğu ise 2 saat sürüyor. Üsküdar'dan otobüsle Ağva'ya ulaşım: Üsküdar Marmaray çıkışının hemen solunda yer alan Ağva otobüslerini kullanarak ulaşımı sağlayabilirsiniz.
139A otobüsü ile ulaşımlarda 
Hafta içi-hafta sonu 
Üsküdar-Ağva
 06:30 olmak üzere 20:30 a kadar 

Ağva-Üsküdar 
06:15 olmak üzere 21:00 e kadar 
Ulaşım mevcuttur.

https://iett.istanbul/RouteDetail?hkod=139A&routename=%C3%9CSK%C3%9CDAR%20-%20%C5%9E%C4%B0LE%20%2F%20A%C4%9EVA