02165990825
Genel Bilgiler

Ağva VİLLA MARİNA (JAKUZİLİ) rahat mimarisi ve konumuyla villa tatilinde en çok tercih edilen tatil imkanını sizlerle buluşturuyor. Size özel bu villanızda Ailenizle birlikte güzel bir tatil sizleri bekliyor. Geniş dış kullanım alanı ve iç yapısı ile bir viila tatilinden beklediğinizden daha fazlası. Geniş aileler ve kalabalık arkadaş grupları için ideal bir konaklama alternatifidir.

JAKUZİLİ Villa Konaklamanızda, Sadece Oda, Oda Kahvaltı ve Yarım Pansiyon alternatifleri bulunmaktadır.Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği ( Ağva Kapım Otelde verilir.) Her Cuma - Cumartesi Akşamları Kapım Otelde Canlı Müzik Bulunmaktadır. Belirtilen fiyatlar İndirimli Erken Rezervasyon Fiyatlarıdır. Erken Rezervasyon fiyatlarının geçerli olması için tutarın tamamının tahsil edilmesi gerekmektedir. Villaya Kahvaltı servisi istediğinizde Kişi Başı 150,00TL Kahvaltı ücretine ek Servis ücreti alınır.

Otelimizin Dilerseniz 3 Gecelik Avantajlı Paket Fiyatları bulunmaktadır. Lütfen sorunuz. 3 gece Paket fiyatlarımıza; 3 gece Konaklama  + Deniz Bisikleti ya da ATV Turu Dâhildir.

İleri tarihli rezervasyonlarınız için dilerseniz. 300,00 TL Karşılığı İPTAL SİGORTASI satın alabilir. 72. Saat öncesine kadar kesintisiz İPTAL hakkı kazanabilirsiniz.

Ağva Bölgesinde Sadece kahvaltı rezervasyonunuz için, agvakahvalti.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ağva Ekstra aktivitelerimiz; ATV Turu kişi başı 600 TL (Aynı ATV'ye İki kişi aynı ücret karşılığı binebilir.)Tekne Turu kişi başı 600 TL -Deniz Bisikleti kişi başı 250 TL (Aynı Deniz Bisikletine İki kişi aynı ücret karşılığı binebilir.)Extra Akşam Yemeği Kişi Başı 250